Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.1 10 0.5
Hot
ΙΟΣ 32911
Ανάμεικτες εντυπώσεις!
Το Far Out για μένα δεν ενδείκνυται... Πήγαμε εκεί το πρώτο 10ήμερο του Αυγούστου 2008, 4 κοπέλες σε 2 σκηνές. Στο camping γινόταν πανικός, οι σκηνές ήταν κυριολεκτικά η μία πάνω στην άλλη και μετά βίας βρήκαμε χώρο και το προσωπικό ήταν επιεικώς απαράδεκτο. Το πρώτο κιόλας βράδυ κάποιοι λήστεψαν από τη 1 σκηνή μας όλα τα χρήματα, κινητά, φωτογραφικές μηχανές κλπ. Στις 7 το πρωί άκουγες μεθυσμένους κάφρους να φωνάζουν και έτσι και τους έλεγες τίποτα άρχιζαν τα... "γαλλικά". Οι 2 κοπέλες που τις έκλεψαν έφυγαν τη 2η μέρα κι εγώ με την άλλη κοπέλα που μείναμε, μεταφερθήκαμε στο camping που βρίσκεται στην άλλη άκρη της παραλίας του Μυλοπότα, το Purple Pig Stars. Ήταν απλά γαμάτο! Οι ιδιοκτήτες φο-βε-ροί, από τους οποίους ξεχωρίσαμε το Γιώργο: αστέρι! Το camping φανταστικό, χωρίς να γίνεται πανικός, πιο rock κατάσταση. Το Far Out κατά τη γνώμη μου δεν είναι για διαμονή... ούτε εγώ είμαι του ήσυχου αλλά όχι κι έτσι! Ωστόσο, έχει πλάκα να πηγαίνεις στα απογευματινά party του Far Out δίπλα στην πισίνα. Ios... the party island! 8)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1359

Yesterday 9878

Week 31062

Month 158643

All 12663761

Αυτή τη στιγμή online 404 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1359

Yesterday 9878

Week 31062

Month 158643

All 12663761

Αυτή τη στιγμή online 404 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions