Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.7 33 0.5
Hot
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ & ΣΙΚΙΝΟΣ 62357
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
Πήγα περυσι το καλοκαιρι εξ αιτιας της κοπέλας μου που δ εχει κανει ποτε καμπινγκ σε αντιθεση με μενα που κανω ελευθερο.Επειδη κανω ελεύθερο κατ επιλογη ειπα να μετριασω την κατασταση με την κοπελα μου και να κανουμε οργανωμενο.Λοιπόν ο όρος ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ εκει δεν υφιστατε.Οι πραγματικες καβάτζες ειναι ελάχηστες και ενοώ οι σκιερές και ειναι στο κατω μέρος.Οι υπόλοιπες εχουν ένα λεπτό καλαμι που δέν παρέχει κανέναν ίσκιο παρα ένα χωρο πάρκινγκ για την σκηνή.Ο βόθρος τις απογευματινές ώρες αρχίζει να κάνει εμφανή την παρουσία του.Αυτός που είχε το μαγαζί ήταν απαράδεκτος.Καθε μέρα νευρίαζε που ήταν εκεί και οποιος δεν του αρεσε η φάτσα του τον σχολίαζε.Η κυρία που έχει το κάμπινκ μόνο τα λεφτά κοιτούσε.Μέχρι και σε αυτοκινούμενο τροχόσπιτο νοικιασε Θέση μπροστά απο την ταβέρνα.ΟΙ κουζίνες ειχαν κατι παλια ψυγεία που θέλανε αποψυξη.Εγω έκανα με ζεστο νερό γιατι έμενα στο τέλος.Το νησί πανέμορφο και οι ΤΙΜΕΣ ΜΥΚΩΝΟΣ.Το μυστικο για να περασετε καλα είναι να πατε να κατασκηνώσετε στην παραλία του αγιου νικολα ελέυθερα έχει ελιές για σκιές .ΤΟ ΜΕΣΗΜΈΡΙ ΣΚΑΝΕ ΤΑ ΚΑΙΚΙΑ ΚΑΙ ΦΕΡΝΟΥΝ ΚΌΣΜΟ ΚΑΙ ΈΧΕΙ ΒΑΒΟΥΡΑ :P
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5524

Yesterday 7279

Week 25349

Month 152930

All 12658048

Αυτή τη στιγμή online 361 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5524

Yesterday 7279

Week 25349

Month 152930

All 12658048

Αυτή τη στιγμή online 361 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions