Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.7 33 0.5
Hot
ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ & ΣΙΚΙΝΟΣ 62304
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Σκιά
 
4.5
Καθαριότητα
 
4.5
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.0
Αρχές Αυγούστου έμεινα, οπότε δεν είχει πολύ κόσμο, κάτι που ίσως έπαιξε τον ρόλο, του (διαβάζοντας τα υπόλοιπα σχόλια). Γενικά έμεινα πολύ ικανοποιημένος (αν και έχω συγκεκριμένες απαιτήσεις, και δεν μου αρέσει η υπεροργάνωση με τους 500 κανονες κλπ).
Η τοποθεσία ειναι αρκετά κοντά στο λιμάνι, ενώ από το σημείο αυτό ξεκινάνε και 2 μονοπάτια, πράγμα που βολεύει όποιον ενδιαφέρεται να περπατήσει το νησί. Κόσμο δεν είχε πολύ, οπότε σκιά ήταν πολύ εύκολο να βρεις. Επίσης άνετα με χώρο να αράξεις έξω από τη σκηνή σου με αιώρα και ό,τι άλλο ήθελες. Οι τουαλέτες ήταν καθαρές και με χαρτί, ενώ στο ντουζ απόγευμα προς βράδυ που έκανα εγώ μπάνιο, είχε ζεστό νερό (δεν ξέρω σε περιόδους με πολύ κόσμο τι γίνεται). Στον χώρο υπάρχει μια ταβέρνα-μπαρ που τα παιδιά που το δουλεύον είναι πολύ φιλικά να σου πουν ό,τι πληροφορίες θες για το νησί, αλλά και γενικότερα για κουβέντα. Επίσης βάζει πολύ ωραία μουσική, και όχι τα κλασσικά ντάπα-ντούπα...
Προσωπικά έχω τα δικά μου γκαζάκια κλπ, οπότε κουζίνα δεν επισκέφθηκα, ενώ δεν χρειάστηκα καθόλου και ψυγείο. Γενικά είναι αρκετά ήρεμο, και προσωπικά το συνιστώ σίγουρα (βέβαια ο καθένας έχεις τις δικές του απαιτήσεις)

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Ταξίδεψα με
Μόνος
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 2905

Yesterday 6240

Week 9145

Month 87959

All 12593077

Αυτή τη στιγμή online 160 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2905

Yesterday 6240

Week 9145

Month 87959

All 12593077

Αυτή τη στιγμή online 160 επισκέπτες και ένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions