Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 71 0.5
ΑΜΟΡΓΟΣ & ΑΝΑΦΗ 70957
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
4.5
Πρωσοπικα προτιμβ να κανω καμπινγκ χωρις σκηνη οταν ειμαι μονη μου .Κοινος sleeping bag και κουνουπιερα.Το εδαφος στο χωρο του καμπινγκ ειναι ομαλο και σχετικα προσεγμενο οποτε δεν χρειαζετε να ψαχτεις πολυ μεχρι να βρεις το ιδανικο σημειο.Η καθαριοτητα και η ασφαλεια του χωρου ειναι καταπληκτικη .Κουζινες,μπανια πεντακαθαρα χαρη στη φροντιδα των αρμοδιων .Πραγμα που με εξεπληξε δεδομενου οτι υπηρχε παρα πολυς κοσμος.Η ρεσεψιον ηταν παντα ανοιχτη και με διαθεση να βοηθησουν και με τη ποιο χαζη απορια που μπορει να ειχα.Φιλοξενο προσωπικο και στο αναψυκτηριο του καμπινγκ αισθανεσε ευπροσδεκτος και 'σαν παλιος γνωριμος ' απο την πρωτη στιγμη'.Τα πραγματα μου τα αφηνα στο σωρο χωρις να εχω φοβο για τιποτα και ας ελλειπα με τις ωρες.Οι γυρω παραλιες πανεμορφες.Στην αρχη δε μου αρεσε η ιδεα του βραχιολοιου που μου φορεσαν με το τσεκ ιν μου .Αργοτερα καταλαβα ποσο χρησιμο ειναι αφου βοηθαει ανα πασα ωρα να απαγορευουν την εισοδο σε οποιον δεν μενει εκει για λογους ασφαλειας.Ντουζιερες και τουαλετες θα μπορουσαν να υπαρχουν καναδυω ακομα ,αφου λογο του πλυθυσμου ,ειδικα για ντουζ γινοταν ενας πανικος σε συγκεκριμενες ωρες ,αλλα απο τη δευτερη μερα και μετα βλεπεις και μαθαινεις τα ωραρια αιχμης ,για να τα αποφευγεις.Σιγουρα το καμπινγκ με αφησε απολυτα ικανοποιημενη και ειμαι σιγουρη πως για τα επομενα χρονια θα επισκεπτομαι το νησι και το συγκεκριμενο χωρο σε καθε μου ευκαιρια.Πολλαπλες φορες ,καιρου επιτρεπομενος .

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
31 Ιουλίου 2017
Αναχώρηση
06 Αυγούστου 2017
Ταξίδεψα με
Μόνος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5593

Yesterday 5730

Week 11323

Month 138904

All 12644022

Αυτή τη στιγμή online 172 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5593

Yesterday 5730

Week 11323

Month 138904

All 12644022

Αυτή τη στιγμή online 172 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions