Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 71 0.5
ΑΜΟΡΓΟΣ & ΑΝΑΦΗ 70969
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
2.5
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Γεια σας!! Εγώ πήγα φέτος τέλη Ιούλίου στο κάμπινγκ της Αιγιάλης και έμεινα αρκετά ευχαριστημένη από αυτό. Είχε αρκετές τεχνητές και φυσικές σκιές, καλές παροχές, δηλαδή αρκετές τουαλέτες και ντουζιέρες, κουζίνα εξοπλισμένη με κατσαρολικά, ψυγεία, κατάψυξη, χώρος με γούρνες για να πλένεις ρούχα και ένα κυλικείο-εστιατόριο-μπουζουξίδικο(σχεδόν κάθε βράδυ είχε ρεμπέτικες βραδιές) σε φυσιολογικές τιμές κατ'εμέ. Οι τουαλέτες οφείλω όμως να ομολογήσω δεν ήταν πολύ καθαρές και κάποιες φορές δεν είχαν ζεστό νερό οι ντουζιέρες, κυρίως τις βραδινές ώρες. Αλλά πιστεύω πως όταν διαλέγεις για τις διακοπές σου να μείνεις σε κάμπινγκ δεν περιμένεις να έχεις όλες τις ανέσεις στα πόδια σου, αλλιώς πηγαίνεις σε ξενοδοχείο. Εγώ δηλαδή που είμαι λίγο φρικιό με την καθαριότητα δεν είχα πρόβλημα!! Και θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους ότι είχε πολύ κόσμο και οι σκηνές ήταν η μία πάνω στην άλλη, αλλά δεν πειράζει ΧΑΛΛΑΡΑΑ. Όσον αναφορά την Αμοργό δεν έχω να πω πολλά. Είναι πανέμορφο νησί!! Να επισκεφθείτε τη Χώρα και τα Θολάρια από χωριά και πέρα από την παραλία δίπλα στο κάμπινγκ να πάτε στην Αγία Άννα(το διάσημο απέραντο γαλάζιο) και το μοναστήρι πάνω από την Αγία Άννα, τον Μούρο και τη Λευρωσσό που μπορείτε να μετακινηθείτε με ΚΤΕΛ(καλά δρομολόγια), με καραβάκι ή ακόμα και με τα πόδια!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για παρέες νέων

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
25 Ιουλίου 2012
Αναχώρηση
02 Αυγούστου 2012
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 296

Yesterday 9878

Week 29999

Month 157580

All 12662698

Αυτή τη στιγμή online 473 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 296

Yesterday 9878

Week 29999

Month 157580

All 12662698

Αυτή τη στιγμή online 474 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions