Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 66 0.5
Hot
ΑΜΟΡΓΟΣ & ΑΝΑΦΗ 68184
(Ενημερώθηκε: 15 Ιουνίου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.0
Η αξιολογιση μου εχει ως μονο σκοπο να βοηθησει τους ιδιοκτητες να το κανουν καλυτερο.(μιας κ γνωριστηκαμε κ πιασαμε κουβεντα κ οι ιδιοι μου ειπαν πως καθε χρονο θελουν να το κανουν καλυτερο κ οτι προσπαθουν πολυ γιαυτο).Δεν εχω σκοπο να πω ενα καρο καλα πραγματα κ να αφησω στην ακρη τα αρνητικα,αλλα ουτεε θα πω για τα αρνητικα με σκοπο να δυσφημισω.

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Πηγα μεσα με τελος αυγουστου πραγμα που σημαινει οτι ειδα το καμπινκ κ με τιγκα κοσμο κ αδειο.Επισης για μια εβδομαδα ειχαμε κ ενα γκρουπ γαλλακια-σαταναδες οποτε μπορεα να δω τα αντανακλαστικα των ιδικτητων κ κατω απο αυτες τις συνθηκες.Αυτο που εχω να πω για την καθαριοτητα ειναι οτι δεν επαρκουσε σε κανενα διαστημα,ουτε με λιγο κοσμο ουτε με πολυ ουτε με γαλλακια.Δεν καθαριζονταν οι καθρευτες,οι νιπτιρες, κ γενικα καμια λεπτομερια που ηταν βρωμικη κ αποψη μου ειναι οτι ο μονος τροπος να λυθει αυτο το προβλημα ειναι να προσλαβουν καποιον που ν ακανει μονο αυτη τη δουλεια,να καθαριζει τουαλετες μπανια κουζινα.Επσης οι εγκαταστασεις με τα ντουζ κ τις τουαλετες δεν ηταν καθουλου καλες απο την αποψη οτι ειχαν πολλες ζημιες ο ιοποιες πρεπει να φτιαχτουν γτ δημιουργουν ασχημη εικονα.
ΚΟΥΖΙΝΑ
Δεν πηγα να χρησιμοποιησω την κουζινα (τις πιο πολλες φορες ηταν καβατζωμενη απο γαλλακια) αλλα πηγα ν αδω σε τι κατασταση ειναι μιας κ οποτε παω σε καποιο καμπινκ εχω στο νου μου την αξιολογιση που θ ακανω εδω!!Δεν εχουν δωσει πολυ μεγαλη βαση στην κουζινα κ πιστευω πως πρεπει να ξοδευτουν καποια χρηματα για να γινει πιο λειτουργικη κ ν αμπορει να την χρησιμοποιει ο κοσμος.
ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Πραγματικα πολυ καλο κ καθαρο με νοστιμα φαγητα καλο σερβις,καθαρη κουζινα,πολυ λαθος το σχολιο καποιου φιλου που ειπε πως θα εινια κ αυτη βρωμικη επειδη ειναι κ τα μπανια.
Απο τιμες κανονικα οπως σε ολο το νησι κ εχει κ ωραια θεα κ δροσουλα.
ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ
Αρκετα καλα παιδια,φιλικο περιβαλλον,μαλιστα κ οταν χρειαστικα το κατι παραπανω(επεσα με τη μηχανη σε βραχια) με βοηθησαν κ με περιλθαψαν μια χαρα κ ας ηταν κ περασμενη ωρα,οποτε ειδα κ το φαρμακειο τους κομπλε.Κθε μερα στο καφεδακι μας πρωι κ απογευμα καναμε χαβαλε κ περναγαμε ωραια,μας προτειναν μεη,μαγαζια για φαι,γλυκα,παραλιες,μας βοηθουσαν με τα δρομολογια κ τις αποστασεις κ γενικα ειναι ετσι οπως πρεπει να ειναι.Τωρα για καποια σχολια που διαβασα με σκυλια κ τετοια δεν ξερω,παντως οσο ημουν εγω εκει δεν εγινε κατι οχ ιμονο σε μενα αλλα σε κανεναν.Τα σκυλια οντως επιτρεπονταν,υπηρχαν παρα πολλα για καμπινκ,μικρα μεγαλα,κ καθε ρατσας (μιας κ οσο ημουν εκει υπηρχε κ ενα πιτμπουλ,ρατσα που πολυς κοσμος λαθος πιστευει οτι ειναι κακα κ αγρια!!!).
Θα ξαναπαω καποια στιγμη σιγουρα κ θα με χαροποιουσε παρα πολυ να δω ολα αυτα τ ααρνητικα να εχουν εξαφανιστει γτ το καμπινκ μπορει να γινιε παρα πολυ καλο αν προσεχτουν οι τουαλετες η καθαριοτητα κ η κουζινα!μεχρι τοτε φιλια στο γατακι "κυραρεινη" που μου εκανε παρεα ολη μερα κ με ξυπναγε παιζοντας με τη σκηνη μου απο τις πρωτες πρωινες ωρες κ σε μια σαυρουλα που ειχα σταμπαρει κ λιαζοταν τεμπελικα κ τα λεγαμε καθε μερα στη μαντρα που τελειωνε το καμπινκ κατω κατω κ δεξια.

ΥΓ:Παιδια,οτι ερωτηση εχετε να κανετε για να φτιαξεται το καμπινκ σας κ να το κανετε καλυτερο δεκτη εδω στο φορουμ μας η ακομα κ σε ποιο πρωσοπικο επιπεδο μιας κ οπως ειπα περασα καλα κ ολα μου τα σχολια ειναι για να κανετε τη φαση καλυτερη κ ν ααπολαμβανετε κ εσεις μια καλη επιχειρηση που θα σαςεξασφαλιζει χρηματα γι αν αζειτε κ σε μας καλες κ ομορφες διακοπες στη φυση που τοσο αγαπαμε!Αυτα.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2443

Yesterday 7279

Week 22268

Month 149849

All 12654967

Αυτή τη στιγμή online 348 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2443

Yesterday 7279

Week 22268

Month 149849

All 12654967

Αυτή τη στιγμή online 348 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions