Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 66 0.5
Hot
ΑΜΟΡΓΟΣ & ΑΝΑΦΗ 68184
Γιατί τελικά δεν έμεινα εκεί...
Είχα πάρει τηλέφωνο από Αθήνα καμιά δεκαπενταριά μέρες πριν πάω για να ρωτήσω τιμές κτλ και το σημαντικότερο για'μένα, αν επιτρέπονται τα κατοικίδια, καθώς παίρνω τον σκύλο μαζί μου κάθε καλοκαίρι. Μια κοπέλα που απάντησε, με διαβεβαίωσε πως φυσικά και επιτρέπονται και μάλιστα ότι ο χώρος είναι έτσι διαμορφωμένος (νομίζω σε διαζώματα;) ώστε θα μπορούσαμε να στήσουμε την σκηνή κάπου που να μην υπάρχει τυχόν πρόβλημα. Τους ξαναπήρα 3 μέρες πριν φτάσω (όπως μου είχαν πει να κάνω) για να σιγουρευτώ ότι υπάρχει θέση, τους επανέλαβα τα περί σκύλου και μου είπαν ακριβώς τα ίδια. Και φτάνουμε λοιπόν τη νύχτα, πηγαίνουμε εκεί το άλλο πρωί και κάποιος από το προσωπικό μας λέει ότι ο σκύλος είναι μεγάλος και παρόλο που είναι ήσυχος, θα έχουμε πρόβλημα (αυτό πρώτη φορά το ακούω στα τόσα χρόνια που κάνω διακοπές χειμώνα-καλοκαίρι με τον σκύλο)!!!! Τους είπα ότι απ'το τηλέφωνο μου είπαν δύο φορές ότι τα κατοικίδια επιτρέπονται και βάσει αυτού κανόνισα κι εγώ τις διακοπές μου (δεδομένου ότι στο camping της Αιγιάλης μου είχαν πει από την αρχή ότι απαγορεύονται). Τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς συνέβη, δεν συνεννοούνται καλά μεταξύ τους, επειδή το camping ήταν πήχτρα μου τα μασάγανε, έγινε παρεξήγηση; Το μόνο που ξέρω΄είναι ότι έτρεχα τελευταία στιγμή και τελικά ευτυχώς πήγαμε στο δημοτικό camping στα Κατάπολα και όλα καλά. Αν όμως δεν μας δέχονταν κι εκεί, εμένα ποια θα ήταν η θέση μου; Μπορεί να φαίνεται μικρή και ασήμαντη λεπτομέρεια, εμένα όμως θα μου χάλαγε τις διακοπές. Λίγη προσοχή λοιπόν με αυτά τα πράγματα δεν βλάπτει, γιατί οι κριτικές που διάβασα είναι καλές αλλά αυτό ήταν μεγάλο φάουλ.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4551

Yesterday 6816

Week 17097

Month 144678

All 12649796

Αυτή τη στιγμή online 409 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4551

Yesterday 6816

Week 17097

Month 144678

All 12649796

Αυτή τη στιγμή online 409 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions