Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.9 5 0.5
ΦΘΙΩΤΙΔΑ 15903
Γενική βαθμολογία
 
0.5
Σκιά
 
0.5
Καθαριότητα
 
Δ/Υ
Παροχές
 
Δ/Υ
Τοποθεσία
 
Δ/Υ
Επειδή είμαι πολύ ευγενικός δεν θα αποκαλέσω αυτο το καμπινγκ αίσχος.Απλά θα πω σε όποιον μπορώ να μην το σκεφτεί καν να πάει.Βρομερές εγκαταστάσεις,ανύπαρκτη σκιά τις ώρες που πρέπει,για τις τουαλέτες και τις ντουζιέρες ας μην το συζητησουμε καλύτερα γιατι θα αναφερθούμε σε διάφορα ζουζούνια,μαμούνια και άλλα ζωάκια της φύσης που δεν θα έπρεπε να είναι εκεί.Πληρώσαμε ρεύμα και μας έδωσαν μόνο την παλαντέζα "ξέχασαν" προφανώς να μας δώσουν λάμπα.Μαγαζιά και σουπερ μαρκετ μόνο στον Αγιο Κωνσταντινο δηλαδη περίπου 20χλμ πήγαινε έλα και πραγματικα αυτο που με τσάντισε πιο πολύ ήταν πως συζητώντας με την σύζυγο μου για το πώς δίνει ο ΕΟΤ πιστοποιητικό κάθε χρόνο και πως θα πάρουμε να ρωτήσουμε και να καταγγείλουμε όσα είδαμε,κάποιος στο διπλανό τραπέζι (που απο οτι αποδείχθηκε αργοτερα ήταν του καμπινγκ υπάλληλος)το "σφίριξε" στην κυρία Αριστέα και το βράδυ όταν πήγαμε να φάμε μας κέρασε μπύρες, οι μερίδες που παραγγείλαμε ήταν πλουσιότερες απο τις μεσημεριανές και στην ίδια τιμη "φυσικά" και ότι έξτρα παραγγείλαμε δεν χρεώθηκε....Θέλω λοιπον να πω στους υπεύθυνους του καμπινγκ πως με αυτο τον τρόπο όχι μόνο δεν "χρυσώνεται" το χαπι, αλλά ούτε θέλουμε να ξαναπάμε ή ακόμα και να στείλουμε κάποιον για διακοπές εκεί.Καθαρίστε,συμμαζέψτε και ο κόσμος θα ξαναέρθει.Εκτός αν δεν τον θέλετε και με αυτό τον τρόπο κρατάτε μόνο τους μόνιμους τροχοσπιτάδες....

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
13 Ιουλίου 2012
Αναχώρηση
14 Ιουλίου 2012
Ταξίδεψα με
Ζευγάρι
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7106

Yesterday 7279

Week 26931

Month 154512

All 12659630

Αυτή τη στιγμή online 344 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7106

Yesterday 7279

Week 26931

Month 154512

All 12659630

Αυτή τη στιγμή online 344 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions