Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.9 5 0.5
ΦΘΙΩΤΙΔΑ 14200
Kammena Vourla
Πήγα πριν από ένα σ/κ και θα ξαναπάω για το τριήμερο!

Βρίσκεται μεταξύ Αγ. Σεραφείμ - Καμμένα Βούρλα!
Αυτό που έχω να πω για το κάμπινγκ αυτό... είναι πως είναι το πιο οργανωμένο, καθαρό, ήσυχο και φθηνό κάμπινγκ που έχω πάει ποτέ... όλες οι θέσεις του είναι χωρισμένες και περιτριγυρισμένες από θάμνους σε σχηματισμό Π με πολύ σκιά, νερό σε κάθε θέση και πολύ ησυχία... δεν έχει πολύ κόσμο και οι εγκαταστάσεις του είναι πολύ μοντέρνες με μία καταπληκτική κουζίνα, ανακαινισμένες τουαλέτες - ντουζιέρες και μια ταβέρνα-εστιατόριο-καφέ που συνδυάζει μοντέρνα κουζίνα με καταπληκτικά πλευρώτους και απίστευτη σαλάτα με την παραδοσιακή κουζίνα με το αρνάκι και το πρόβιο του κιλού! Οι τιμές παντού είναι πάρα πάρα πολύ καλές.... Το μόνο αρνητικό που έχω να πω για το μέρος αυτό είναι ότι η θάλασσα είναι πάρα πάρα πολύ ρηχή... με πολύ πολύ ψιλή άμμο σαν λάσπη και φύκια... βέβαια είναι πάρα πολύ ζεστή λόγω της κατάληξης των ιαματικών λουτρών από τις θερμοπύλες και είναι καθαρή λόγω του βιολογικού καθαρισμού εκεί κοντά... Για τα παιδιά δηλαδή είναι ιδανική οπότε το συνιστώ στους γονείς ... θα έχετε το κεφάλι σας ήσυχο ότι δεν κινδυνεύει το παιδί σας ... κι εκείνο θα το ευχαριστηθεί πραγματικά!
Η θάλασσα θεωρείται και ιδανική για ψάρεμα!
Το κάμπινγκ διαθέτει πάρα πολλές πινακίδες στους δρόμους οπότε δεν θα είναι δύσκολο να το βρείτε!

Το συνιστώ πραγματικά αυτό το μέρος για τους λάτρεις της ησυχίας και της απόλαυσης! Άντε... καλό μας τριήμερο και καλά να περάσουμε!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 2660

Yesterday 8800

Week 37541

Month 116355

All 12621473

Αυτή τη στιγμή online 177 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2660

Yesterday 8800

Week 37541

Month 116355

All 12621473

Αυτή τη στιγμή online 177 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions