Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 90 0.5
ΕΥΒΟΙΑ 146685
Πολυ καλό, αλλα έχει ακόμα προοπτικές βελτίωσης!
(Ενημερώθηκε: 27 Φεβρουαρίου, 2010)
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Βρέθηκα στο club Agia Anna απο τις 9 μεχρι τις 15 Αυγούστου, μαζί με μια παρέα 14 άτομα + 5 ακόμα ατόμων σε άλλη θεση.Η διαμονή μας ήταν στο Grand Papaya, που αποτελεί κομμάτι των νέων εγκαταστάσεων. Σε γενικές γραμμές μείναμε όλοι ευχαριστημένοι!Αναλυτικά τα ΥΠΕΡ και τα ΚΑΤΑ του camping.[B]ΥΠΕΡ[/B]-Πολύ καθαροί κοινόχρηστοι χώροι!-Πολύ ωραία κίνηση η δεύτερη πισίνα, μιας και δεν γινεται πανικός όπως παλιά που ήταν μόνο μία!-Τιμές πακέτων προσφοράς!-Φαγητό!-Ευγένεια/Εξυπηρέτηση στη reception (μπράβο στα κορίτσια που μερικές μέρες δίνανε μάχη!)-Υσηχία μετά τις 12, με τον φύλακα να κάνει παρατηρήσεις για την παραμικρή φασαρία![B]ΚΑΤΑ[/B]-Η πισίνα ανοίγει στις 11 η ώρα. Αν θες να ρίξεις μια βουτιά και μετά να πάς και μια βόλτα στα περιξ, απλά το ξεχνάς...-Αν και κοντά 15 άτομα σε ένα χώρο, δε δικαιούμασταν να έχουμε αμάξι στο camping, επειδή υποτίθεται οτι δεν είχε χώρο! Στην πραγματικότητα, θέση μου ήταν απέναντι απο το παρκιγκ και είχε αρκετό χώρο ακόμα! Επιεικώς απαράδεκτο!!!-Το clubακι θέλει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ άλλο προσωπικό γιατί έχει προοπτικές! Άθλια μουσική, άσχετη barwoman (δεν ξερει να φτιάχνει ουτε τα πιο απλά κοταίηλ), ενώ τα πουράκια και ο καπνός μου κάνανε φτερά μαζί με τα ποτά όταν μαζεύανε τα ποτήρια (ελεγα να παω και να τα ζητήσω αλλα δεν ηθελα να κανω ντορο στις διακοπες μου...)!-Οι τιμές στο pool bar είναι ίδιες με μιας καφετέριας, ακόμα και στο πακέτο!Σε τελική ανάλυση, θα ξαναπήγαινα (και θα ξαναπάω σίγουρα) μιάς και όλα τα ΚΑΤΑ αφορούν αποφάσεις του προσωπικού που θέλω να φαντάζομαι, αργα ή γρήγορα, θα αλλάξουν...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Κατάλληλο για σκηνές
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 4705

Yesterday 7350

Week 30786

Month 109600

All 12614718

Αυτή τη στιγμή online 166 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4705

Yesterday 7350

Week 30786

Month 109600

All 12614718

Αυτή τη στιγμή online 166 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions