Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 40 0.5
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ 72190
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
5.0
Τοποθεσία
 
5.0
Eπισκέφθηκα το καμπινγκ ναυτιλος, κυριως λογω της τοποθεσιας αλλα και γιατι το αλλο κοντινο καμπινγκ ηταν πληρες. Εμεινα απολυτα ικανοποιημενη και εγω κ η παρεα μου.
Θετικα:
τοποθεσια:πολυ κοντα σε πλαταρια και συβοτα
διαρρυθμιση: δεν εχω δει αλλο τετοιο καμπινγκ , με τοσο φανταστικη θεα και διαρρυθμιση για ολα τα γουστα. Θες να εισαι κατω απο δεντρα κ διπλα στο κυμα κ τα βραχια; μπορεις! θες να εισαι ψηλα κοντα στο εστιατορειο για απιστευτα μαγευτικα ηλιοβασιλεματα και να εχεις και το αμαξι διπλα ; μπορεις! ειναι αμφιθεατρικο και απλωμενο με πολλες τουαλετες κ ντουζιερες.
σκια: πολλα πολλα δεντρα ακομα κ με πολυ κοσμο λιγα σημεια δεν εχουν σκια.
παροχες: ψυκτες , ποσιμο νερο, μινι μαρκετ , πισινα, beach bar στη θαλασσα, εστιατορειο με θεα.
καθαριοτητα: μου φανηκε καθαρο. δεν πηγα σε περιοδο ιδιαιτερης αιχμης, αλλα μου εκανε εντυπωση που οποιαδηποτε στιγμη χρησιμοποιησα την τουαλετα κ εγω κ οι φιλες μου ηταν καθαρες κ παντα μα παντα με χαρτι. δεν το εχω ξαναδει αυτο.

ΑΡΝΗΤΙΚΑ:
δεν εχω πολλα να γραψω εδω, δεν εμεινα πολλες μερες κ ουτε πολλες ωρες μεσα στη μερα μεσα στο καμπινγκ. Ισως θα ηθελα περισσοτερα πραγματα απο το φουρνο στο μινι μαρκετ. Αν κ η κοπελα που δουλευε μου ειπε οτι το σαββατοκυριακο φερνανε πιο πολλα. Δεν εφαγα στο εστιατορειο οποτε δε ξερω απο τιμες. Η θαλασσα μπροστα καθαρη κ ομορφη και γραφικη αλλα πολυ κοφτερες πετρες.

σε γενικες γραμμες: δεν ειδα καθολου νεο κοσμο. Αντιθετα πολλες οικογενειες με παιδια που φαινοταν πραγματικα να το διασκεδαζαν στις μπασκετες. Επισης αρκετους ηλικιωμενους να ψηνουν στα barbeque. Αν και δεν ανηκω σε καμια απο τις δυο κατηγοριες θα ξαναπηγαινα γιατι ηταν ομορφο κ σε εξαιρετικη τοποθεσια.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

Ιδανικό για οικογένειες

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
27 Ιουλίου 2017
Αναχώρηση
30 Ιουλίου 2017
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5383

Yesterday 8800

Week 40264

Month 119078

All 12624196

Αυτή τη στιγμή online 205 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5383

Yesterday 8800

Week 40264

Month 119078

All 12624196

Αυτή τη στιγμή online 205 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions