Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 40 0.5
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ 72216
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
3.5
Καθαριότητα
 
5.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
3.5
Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο κάμπινγκ στα μέσα του Αυγούστου του 2011, για 5 μέρες. Πρόκειται για ένα πεντακάθαρο κάμπινγκ, σε όλους τους χώρους του, ντουζ, τουαλέτες, εξωτερικούς χώρους κτλ. Η παραλία του κάμπινγκ είναι και αυτή πολύ καθαρή, με χοντρό βότσαλο, στην οποία βρίσκεται κι ένα συμπαθητικό beach bar, το οποίο σε καμία περίπτωση δεν ενοχλεί με δυνατή μουσική τους κατασκηνωτές. Η σκιά ήταν αρκετά καλή, τουλάχιστον τις ώρες που βρισκόμουν εγώ στη σκηνή, δηλαδή ως τις 10μισή με 11 το πρωί. Εντύπωση μου έκανε και η ησυχία που επικρατούσε στο κάμπινγκ τις ώρες κοινής ησυχίας. Εν ολίγοις 2 είναι οι ενστάσεις μου για το κάμπινγκ. Το πρώτο είναι οι τιμές, τόσο για τη διαμονή, όσο και για τις λοιπές υπηρεσίες που σου παρείχε το κάμπινγκ. Θεωρώ ότι 23.5 ευρώ για 2 άτομα, σκηνή και αυτοκίνητο είναι πάρα πολλά, ακόμα και αν το ρεύμα είναι δωρεάν σε κάθε σκηνή. Όσο κι αν μου ταιριάζει το κάμπινγκ, δε μπορώ να μη σκεφτώ ότι μπορεί να βρει κάποιος δωμάτιο με 30 ευρώ...Ακριβό και το εστιατόριο, καθώς και οι τιμές του μίνι μάρκετ. Το δεύτερο σημείο το οποίο θεωρώ μειονέκτημα, ήταν οι ώρες λειτουργίας του μίνι μάρκετ. Επιτρέπεται να κλείνει στις 7μιση το απόγευμα;;;; Ίσως το επισκεφτώ και άλλη φορά, αλλά σε καμία περίπτωση την υψηλή τουριστική περίοδο.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5872

Yesterday 5730

Week 11602

Month 139183

All 12644301

Αυτή τη στιγμή online 176 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5872

Yesterday 5730

Week 11602

Month 139183

All 12644301

Αυτή τη στιγμή online 176 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions