Λεπτομέρειες αξιολόγησης

ΠΡΕΒΕΖΑ 27119
Γενική βαθμολογία

3.6
Σκιά

5.0
Καθαριότητα

4.0
Παροχές

3.0
2.5
Έμεινα 7 βράδια σε περίοδο χαλαρή από θέμα κόσμου, οπότε είχε μόνο οικογένειες με μόνιμες πιασμένες θέσεις όλο το καλοκαίρι. Ησυχία και καθαριότητα. Αρκετά ακριβό για σκηνές..νομίζω ότι συμφέρει περισσότερο ένα ζευγάρι να μείνει στα bungalows για 30 ευρώ (2 άτομα, ρεύμα, parking), παρά να δώσει λίγο λιγότερα για να μείνει στη σκηνή. Το προσωπικό ήταν πραγματικά πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Η παραλία μπροστά απ'το camping πολύ καλή...το beach bar όμως είχε αρκετά ακριβό καφέ! Στα Σύβωτα έβρισκες φθηνότερο!
Στα μείον...δεν υπήρχε κοινόχρηστο ψυγείο-καταψύκτης, οπότε ήσουν υποχρεωμένος να αγοράζεις πάγο απ'το μίνι μάρκετ (2,5 - 3 ευρώ καθημερινά). Το μίνι μάρκετ αρκετά ακριβό στα πάντα σχεδόν, με πολύ μικρή ποικιλία. 3 -4 βράδια περίπου που θέλησα να κάνω μπάνιο μετά τις 10 το βράδυ δεν είχε ζεστο νερό, οπότε έκανα με παγωμένο...όταν έκανα παρατήρηση μου είπαν πως φταίει το ότι είχε πολύ κόσμο εκείνες τις μέρες και όλο το ζεστό νερό καταναλώθηκε(εγώ πάντως τον πολύ κόσμο δεν τον είδα) και πως αν ξαναγίνει να τους το πω πριν κάνω μπάνιο για να το ζεστάνουν (βέβαια όταν γυρνούσα απ'τα σύβωτα στις 11 το βράδυ, ο υπεύθυνος κοιμόταν, το μίνι μάρκετ και η reception ήταν κλειστά, οπότε δεν υπήρχε κάποιος να του ζητήσει να το ζεστάνει!!).. Μπροστά απ'το camping περνάει ο κεντρικός δρόμος Πρέβεζας - Ηγουμενίτσας, οπότε έχει πολύ θόρυβο! Τέλος, δεν υπάρχει κανένας φύλακας το βράδυ, οπότε όποιος γουστάρει μπαίνει!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

• Ιδανικό για οικογένειες
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ

Πρόσφατα στο Forum

Περισσότερα Θέματα »

Online E-Campers

Today 66

Yesterday 5568