Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 33 0.5
Hot
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 52314
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
4.0
Καλησπέρα,έμεινα στο κάμπινγκ zante για 4 μέρες(4-8 Αυγούστου).Σε γενικές γραμμές ένα καλό κάμπινγκ για τα λεφτά του(8 ευρώ τη μέρα με σκηνή 2-3 ατόμων).Υπήρχε σκιά και ήταν καθαρό αν και μερικές φορές οι ντουζιέρες ήταν μέσα στη λάσπη,αλλά γι αυτό δεν ευθύνονται οι υπεύθυνοι του κάμπινγκ.Τα επίπεδα του
κόσμου καλά και σχετικά ήσυχο με μερικές εξαιρέσεις(μια παρέα γάλλων που φώναζε κάθε βράδυ).
Στα θετικά βάζω και την τοποθεσία του κάμπινγκ,κοντά στη χώρα της Ζακύνθου και δίπλα στο Τσιλιβί.Ακόμα και άτομα χωρίς μεταφορικό μέσο δεν έχουν πρόβλημα αν και τα κτελ είναι ακριβά(1,80 ελάχιστη χρέωση ακόμα και σε αποστάσεις 1,5 χιλιομέτρου.Θα διαφωνήσω με τους περισσότερους στο θέμα της παραλίας του κάμπινγκ.Ηταν απαράδεκτη,βρώμικη,ζεστή και μύριζε.Δεν ξέρω αν έτυχε να είναι έτσι τις μέρες που ήμουν εγώ εκεί αλλά προτιμούσα να βουτάω στην πισίνα και πραγματικά μισώ τις πισίνες.
Τέλος γενικά για το νησί θα πρέπει να γνωρίζεται οτι είναι φτιαγμένο για ξένους τουρίστες κυρίως για τους άγγλους.Επίσης θα συμφωνήσω με το προηγούμενο σχόλιο,οτι αξίζει στη Ζάκυνθο είναι η κρουαζιέρα.Ουσιαστικά εκεί καταλαβαίνεις οτι είσαι στη Ζάκυνθο,το νησί με τα υπέροχα τοπία και τα καταγάλανα νερά.Κατά τη γνώμη μου η Ζάκυνθος δεν είναι για πολλές μέρες,4-5 αρκούν.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 2645

Yesterday 5067

Week 7712

Month 101243

All 12427267

Αυτή τη στιγμή online 670 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2645

Yesterday 5067

Week 7712

Month 101243

All 12427267

Αυτή τη στιγμή online 671 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions