Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 9 0.5
ΛΕΥΚΑΔΑ 47883
Στεναχωριέμαι γιατι ειναι το πρωτο καμπινγκ που πηγα (οταν ήμουν 4 μηνών βρέφος) και δε θυμαμαι τη τοτε φοβερη εμπειρια οπως μου τη διηγουνται οι γονεις μου και πρεπει να το θυμαμαι οπως ειναι τωρα. Λυπαμαι γενικα γιατι ο Πόρος εχει υπάρξει ο παράδεισος των παιδικών μου διακοπών και τωρα το σκεφτομαι να παω για να μην εκνευριστώ! Η κατασταση ειναι χαοτική σε σχεση με τα αυτοκίνητα που για μένα θα πρέπει να απαγορευτει να παρκαρουν στο δρομο πανω απτην παραλία. Η κατασταση με τις ξαπλωστρες ειναι απελπιστηκή και μαλιστα σε μια τόσο μικρή παραλία! Εγω δηλαδή που έχω θέμα υγειηνής αλλα και στο κατω κατω προτιμω να δωσω τα λευτα μου στο φαγητο και οχι να μου τα φαν οι ξαπλωστρες δεν εχω δικαίωμα να απλωσω την πετσετα μου μπροστα στην παραλια??? Πρεπει να εξωστρακιστω???? Ήμαρτον! Και η Λευκαδα γενικα εχει τετοιου είδους προβλήματα τα τελευταια χρονια! Εχουν χαλασει το νησί οι εργολαβοι που προμοτάρονται απο τη δημοτική αρχη αλλα και δυστυχως απο πολλούς Λευκαδίτες! Ευτυχώς υπαρχουν ακόμα μέρη για ποιοτικό καμπινγκ που ακόμα προστατευονται απο το τσούρμο!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 2972

Yesterday 6270

Week 21703

Month 100517

All 12605635

Αυτή τη στιγμή online 193 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 2972

Yesterday 6270

Week 21703

Month 100517

All 12605635

Αυτή τη στιγμή online 193 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions