Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 33 0.5
ΛΕΥΚΑΔΑ 63033
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
5.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
3.0
Γεια σας,
Πήγα πέρσι τον Αύγουστο για δεύτερη φορά, και πιστεύω πως ορισμένες κριτικές αλλά και οι φωτογραφίες όπως είπε και ο manolito αδικούν πολύ το κάμπινγκ.
Είναι ένα μικρο,ήσυχο κάμπινγκ, καμία σχέση για με τα κάμπινγκ της Χαλκιδικής για παράδειγμα, με εξαιρετική σκιά παντού που με βοήθησε να ηρεμήσω και να χαλαρώσω μετά από μια δύσκολη εξεταστική- αυτό ακριβώς που είχα ανάγκη!
Οι τουαλέτες, σε αντίθεση με τα περισσότερα κάμπινγκ που είναι απαράδεκτες, είναι αρκετά καθαρές, γιατί απ ότι είδα έχει μια καθαρίστρια που είναι εκεί όλη μέρα. Και όσον αφορά σε προηγούμενο σχόλιο, εγώ τουλάχιστον δεν συνάντησα πουθενά ποντίκια!!
Επίσης, το κάμπινγκ έχει μια μικρή πισίνα δίπλα στο μπαράκι όπου μου άρεσε πολύ να κάνω μια βουτιά με τον πρωινό καφέ μου!
Οσον αφορά το μπάνιο,εγώ και η παρέα μου δεν είχαμε αυτοκίνητο, γι αυτό το να πάμε σε κάποια απ τις φημισμένες παραλίες του νησιού ήταν μια μικρή περιπέτεια καθώς έπρεπε να έχουμε ελέγξει από πριν τα δρομολόγια του λεωφορείου και να έχουμε κανονίσει το πρόγραμμα μας. Απ την άλλη, το λεωφορείο περνά τουλάχιστον, έξω απ το κάμπινγκ. Επίσης έχει μια μικρή παραλία κάτω απ το κάμπινγκ που πηγαίναμε για καμιά βουτιά και ηλιοθεραπεία.
Τέλος, ο Βασίλης, το παιδί που δουλεύει εκεί, είναι πολύ εξυπηρετικός- μας βοήθησε πολλές φορές να ανάψουμε φωτιά στο μπάρμπεκιου για να ψήσουμε κανένα ψαράκι!
Συμπέρασμα- αν πάω στη Λευκάδα σίγουρα θα το ξαναεπιλέξω και θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όποιον έχει ανάγκη από χαλάρωση!!!

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 4396

Yesterday 7236

Week 29716

Month 163785

All 12489809

Αυτή τη στιγμή online 239 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4396

Yesterday 7236

Week 29716

Month 163785

All 12489809

Αυτή τη στιγμή online 239 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions