Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 17 0.5
Hot
ΛΕΥΚΑΔΑ 34828
καμπινγκ προς αποφυγη
piga prin liges meres sto sigekrimeno kamping sto opoio se genikes grammes an itan pio oikonomiko tha emena. gia mia skini ena autokinito kai dio atoma mou zitousan 26,50 euro. emeina mia mera giati molis eida ta xalia pou tha sas perigrapso den me sikone i atmosfera. 1) den exei idreusi(diladi nero exeis me deksameni) me apotelesma na min exeis piesi sto ntouz ( tin imera pou efiga den eixe stagona to ntouz) poso mallon kai oi toualetes maura xalia mes ta koprana... 2) gia na kateveis stin paralia an eisai sto psilo meros tou kamping einai olokliro taksidi. 3) to bar pou leei oti exei einai mia as poume kantinoula i klitera opws anaferthike parapanw ena pagos me kafe kai psigeio me mpires. -times kales antikeimenika alla kata tin gnomi mou akrives. 4) to mini market episis poli mikro. ena euro to psomi eixe.. a,60 to milko! 4) to kamping einai kapos apomakrismeno kai me tin kamia na min pate xoris amaksi. 5) o xoros tou kamping den einai tsimentarismenos kai an kataskinoseis opio amaksi pernaei dipla sou gemizeis xwma. auta. prosopika tha emena mono an itan pio oikonimo. otan mou zitaei 26,50 euro omws thelw na exw ena swsto organomeno camping.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 6163

Yesterday 7279

Week 25988

Month 153569

All 12658687

Αυτή τη στιγμή online 347 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6163

Yesterday 7279

Week 25988

Month 153569

All 12658687

Αυτή τη στιγμή online 348 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions