Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 9 0.5
ΛΕΥΚΑΔΑ 47814
Η παραπληροφόρηση σε όλο της το μεγαλείο!!
Πριν απο 6-7 χρόνια θέλησα κι εγώ να πάω Λευκάδα. Το να μείνω σε camping κι όχι σε δωμάτιο, είναι επιλογή χρόνων και δεν το διαπραγματεύομαι. Μιας κι έχω όμως μικρά παιδιά, το να είναι το camping δίπλα στη θάλασσα χωρίς δρόμο ενδιάμεσα, είναι must για λόγους ασφαλείας.
Ψάχνοντας στους διάφορους οδηγούς και στο internet για camping, το μόνο που βρήκα που να πληροι την προϋπόθεση αυτή, ήταν αυτό του Πόρου. Τουλάχιστον έτσι με βεβαίωσαν τηλεφωνικά.
Ξεκίνησα λοιπόν, από Αθήνα, με τροχόσπιτο (9 ώρες δρόμος μέσα στη ζέστη, δηλαδή) κι όταν έφτασα αυτό που είδα με έβγαλε από τα ρούχα μου!
Το camping πολύ συμπαθητικό και με τη μία και μοναδική ματιά που του έριξα φάνηκε καλά οργανωμένο, αλλά για να πας στην παραλία, έπρεπε να περάσεις ένα μεγάλο χωράφι με πανυψηλες καλαμιές δεξιά-αριστερα. Όταν τελείωναν (επιτέλους) οι καλαμιές, έβγαινες σε ένα χωματόδρομο, όπου υπηρχαν αναρίθμητα αυτοκίνητα, και τελικά η παραλία, με beach-bar με πολύ δυνατή μουσική, στημένες ζυγισμένες-στοιχισμένες ομπρέλες και ξαπλώστρες(που προφανώς έπρεπε να νοικιάσεις, αλλιώς θα έπρεπε να πας σαν το φτωχό συγγενή στις άκρες της παραλίας, μετά το σχετικό ποδαρόδρομο) κι ένας χαμός από κόσμο.
Έτσι, είπα no thanks κι έστριψα όπως ήμουν... Κρίμα, γιατί η παραλία φαινόταν πολύ λαχταριστή!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 6101

Yesterday 7236

Week 31421

Month 165490

All 12491514

Αυτή τη στιγμή online 927 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 6101

Yesterday 7236

Week 31421

Month 165490

All 12491514

Αυτή τη στιγμή online 925 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions