Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 9 0.5
ΛΕΥΚΑΔΑ 47888
Περάσαμε καταπληκτικά
Μείναμε πέρυσι και περάσαμε πολύ όμορφα.Χωρίς να έχω μεγάλη εμπειρία από camping (έχω κάνει σποραδικά καμιά δεκαριά φορές) μπορώ μετα βεβαιότητος να πω πως ήταν καλύτερα από όποια άλλη επιλογή στην Λευκάδα. Πρόπερσι έκανα απόπειρα να μείνω στο Δεσίμι (όπου χρειάζεσαι JEEP για να πας και ορειβατικά για την παραλία) και νομίζω πως όποιος έχει έστω πλησιάσει το camping στην Βασιλική θα το έχει βάλει στα πόδια..Από κει και πέρα, και με την σειρά που έγω κατατάσσω τις ανάγκες..
α.Οι τουαλέτες ήταν πεντακάθαρες
β.Η παραλία ήταν εξαιρετική (και συνοδεύεται από πολύ ωραία ταβερνεία.Το βραδάκι παίζει και ψάρεμα..
γ.Η σκιά που έχει το μεγαλύτερο μέρος του camping είναι από δέντρα.
δ.Το προσωπικό είναι ευγενικό (αν πάτε αναζητήστε την Ειρήνη- Αν και θα σας βρει αυτή- αεικίνητη και εξυπηρετική αλλά και κέρβερος με τους campers που δεν σέβονται τον διπλανό τους)
ε.Έχει κοινόχρηστα φουρνάκια - ψησταριές

Στα κατά τώρα
α. είναι ψιλομακρυά από άλλα κεντρικά μέρη της Λευκάδας και το τελευταίο κομμάτι δρόμου μόλις βγαίνεις από τον κεντρικό (με κατέυθυνση Βασιλική) είναι φιδίσιο "Δείξτε ιδιαίτερη προσοχή όταν θα περνάτε μέσα από ένα χωριουδάκι,ο δρόμος είναι στενός και τα ιταλάκια περνάνε σαν σε autostrada"
β. Είναι ψιλοακριβά..Αν θυμάμαι καλά γύρω στα 30 ευρά δύο άτομα, σκηνή, αυτοκίνητο, ρεύμα.
γ.Είσοδος, Reception και Mini Market είναι κάθετα ανηφορικά και σου κόβεται η ανάσα.

Και τέλος κάτι που σε άλλους αρέσει σε άλλους πάλι όχι. Είναι γεμάτο Ιταλούς.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 1133

Yesterday 8800

Week 36014

Month 114828

All 12619946

Αυτή τη στιγμή online 198 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1133

Yesterday 8800

Week 36014

Month 114828

All 12619946

Αυτή τη στιγμή online 198 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions