Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 46 0.5
Hot
ΚΥΘΗΡΑ 109870
(Ενημερώθηκε: 24 Μαρτίου, 2011)
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Σκιά
 
4.0
Καθαριότητα
 
4.0
Παροχές
 
3.0
Τοποθεσία
 
5.0
Πήγα το καλοκαίρι του 2010 ( Αύγουστος ).Θέλω πριν ξεκινήσω να γράψω οτιδήποτε για το μέρος, να πω δυο λόγια για τον υπάλληλο του κάμπινγκ,που χωρίς ίχνος υπερβολής είναι Η ΨΥΧΗ του χώρου.

Ειλικρινά,πρώτη φορά στη ζωή μου έχω δει έναν άνθρωπο ν'αγαπάει,να προστατεύει,να σέβεται και να εκτιμά τον χώρο ευθύνης του αλλά ΚΑΙ τον συνάνθρωπο του που μένει εκεί.Όλη μέρα και μέχρι αργά τη νύχτα,φρόντιζε να λειτουργούν όλα , με την πενιχρή αρωγή ( ή και μηδενική μπορώ να πω ) του Δήμου ενώ ήταν πάντα πρόθυμος να μας δώσει πληροφορίες για το νησί,τις τριγύρω περιοχές αλλά να μας διευκολύνει σε προβλήματα που είχαμε.Πραγματικά ένα εγκάρδιο ΜΠΡΑΒΟ!Σίγουρα, ο χώρος δε θα μπορούσε να συντηρηθεί χωρίς τη βοήθεια αυτού του ανθρωπου...Μπράβο του και πάλι!

Συνεχίζοντας,η τοποθεσία είναι υπέροχη,πευκόφυτη,όπως τα έχουν πει και τα υπόλοιπα μέλη.Οι παροχές είναι βασικές,δεδομένου ότι είναι κάμπινγκ του Δήμου ( ή ΕΟΤ,δεν ξέρω ακριβώς ), αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα έχεις προβλήματα τήρησης κανόνων προσωπικής υγιεινής.Ανετότατα εξυπηρετείσαι και στο WC,ντουζ κτλ.Το έδαφος είναι σχετικα μαλακό ενώ υπάρχει άφθονη σκιά για να στήσεις.

Γενικώς,δεν υπήρχε κάτι που να με δυσαρέστησε.Ο πευκόφυτος χώρος και το άρωμα του πράσινου σε κάνει να ξεχνάς οτιδήποτε θα μπορούσε ( αν υπάρχει ) υπό άλλες συνθήκες να σε κάνει να δυσανασχετήσεις...

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 3820

Yesterday 7236

Week 29140

Month 163209

All 12489233

Αυτή τη στιγμή online 265 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 3820

Yesterday 7236

Week 29140

Month 163209

All 12489233

Αυτή τη στιγμή online 264 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions