Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 13 0.5
ΚΕΡΚΥΡΑ 18118
Το επισκεύθηκα μεγάλη εβδομάδα του 2011.
Αυτό σημαίνει πως ήμουν εκεί μια ιδιαίτερη στιγμή για την επιχείρηση μιας και μόλις είχαν ανοίξει. Λειτουργούσαν μόνο WC ΝΤΟΥΣ και λάντζες για πλύσιμο. Νερό και ρεύμα σε όλες τις θέσεις. Η θάλασσα δεν μου χρειάστηκε ...... αλλά κι εμένα με χάλασαν αυτές οι υπερκατασκευές μέσα στην θάλασσα. Κατά τα άλλα η πρόσβαση στην θάλασσα εύκολη γρήγορη και ασφαλής.
Αυτό που μου άρεσε σε αυτό τον κάμπινγκ ήταν η απουσία τσιμέντου από τους δρόμους και τις θέσεις. Το απολύτως απαραίτητο στην είσοδο και στους κοινόχρηστους χώρους. Επειδή το κάμπινγκ ήταν άδειο ( μόνο 2 τροχόσπιτα και 3 κάμπερ ) μου φαινόταν ότι είμαι μέσα σε δάσος.
Επιβεβαιώνω τα άνετα και πρακτικά ντους και wc όπως τα περιέγραψαν οι πιο κάτω από εμένα. Για καθαριότητα δεν μπορώ να κρίνω διότι είμασταν πολύ λίγοι για να το βρωμίσουμε.

Αυτό που παρατήρησα και δεν μου άρεσε ώς κάτοχος τροχόσπιτου είναι πως οι περισσότερες θέσεις δεν έχουν το πλάτος όπου να μπορείς να γυρίσεις το τροχόσπιτο να κοιτά προς το δρόμο. Με λίγα λόγια είναι βαθειές οι θέσεις αλλά ελαφρός στενές.

Δεν το βαθμολογώ μιας κι έχω άποψη μόνο για την σκιά. Έτσι δεν θέλω να αλοιώσω την γενική βαθμολογία για παροχές που δεν είχα ή δεν είδα ...... αλλά γνωρίζω πως έχουν κατά την διάρκεια με τον πολύ κόσμο.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 7752

Yesterday 7350

Week 33833

Month 112647

All 12617765

Αυτή τη στιγμή online 192 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 7752

Yesterday 7350

Week 33833

Month 112647

All 12617765

Αυτή τη στιγμή online 192 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions