Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 18 0.5
ΠΑΤΜΟΣ & ΛΕΡΟΣ 55158
πατμος
Γραφω και εγω εντυπωσεις αν και λιγο καθυστερημενα :-)
πρωτα απολα να ευχαριστησω και την mina που μου πε για τη κουκουμαβλα(αλλιως δεν ξερω αν θα την εβρισκα)που ηταν και το στεκι μας στο νησι,πραγματικα πολυ ωραιο μπαρακι και ξεχωριζε απο τα υπολοιπα.
Κατα τα αλλα το καμπινγκ ειναι αρκετα καλο οπως λενε ολοι.Υπαρχουν οι χωροι με τις καλαμιες που σε απομονωνουν αλλα δεν εχουν και τοσο καλη σκια.Εγω προτιμησα ενα σημειο με καλαμωτες που ηταν οκ.
Οι τουαλετες πολυ καθαρες και πολλες σε αριθμο(πραγμα πολυ σημαντικο)
Το εστιατοριο ειναι σιγουρα στα συν μιας και ειχε και καλο φαγητο και σε καλες τιμες(λιγες φορες φαγαμε εξω)
Τωρα οσον αφορα τις παραλιες εγω προσωπικα δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα.Ειχαν σχεδον ολες πααααρα πολυ φυκι.Αναγκαστικα να παω εκδρομουλες στα γειτονικα νησια που και εκει δεν ηταν πολυ καλυτερα πχ στο Μαραθι γειτοναν πανικος απο σκαφη ενοιωθες λες και ησουν σε λιμανι.
Ο ιδιοκτητης του καμπινγκ(ο Στεφανης),αντιπαθεστατος, μου φαινεται πολυ παραξενο που γραφουν ολοι τοσο κολακευτικα σχολια, ειναι εντελως επιχειρηματιας....ο πατερας του ομως σαφως καλυτερος!
Η αληθεια ειναι οτι δεν ενοιωσα την περιεργη ενεργεια του νησιου για την οποια μιλησε καποιος προηγουμενως(παροτι μου αρεσουν τα πιο ησυχα νησια-ποιος ξερει ισως κατι να εκανα λαθος :D )παρολα αυτα περασα καλα και το καμπινγκ ειναι σε αρκετα καλη κατασταση
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 5486

Yesterday 6240

Week 11726

Month 90540

All 12595658

Αυτή τη στιγμή online 194 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5486

Yesterday 6240

Week 11726

Month 90540

All 12595658

Αυτή τη στιγμή online 194 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions