Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87683
Ωραίο αλλα δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα...
(Ενημερώθηκε: 10 Οκτωβρίου, 2014)
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
3.5
Παροχές
 
1.5
Τοποθεσία
 
1.0
Ανάμεικτα συναισθήματα

*Θα ξεκινήσω με το ΠΙΟ βασικό για εμένα το οποίο θα επηρεάσει φούλ και την βαθμολογία. ΔΕΝ γίνεται κάμπινγκ που στοιχίζει ΤΟΣΟ πολυ να μην σου δίνει την δυνατότητα να μαγειρέψεις. ΑΠΛΑ απαράδεκτο γεγονός. Δεν τους φτάνουν τα λεφτά που τσιμπάνε απο τις σκηνές, θέλουν αν τρως και αποκλειστικά απο την ταβέρνα τους (δεν υπάρχει τίποτα κοντά στο κάμπινγκ για 5 km), όπου το φαΐ είναι ΠΟΛΥ μέτριο (2 φορές πήρα φαΐ και τις 2 στην τουαλέτα έτρεχα αλλα καλές τιμές)
* Το ταβερνάκι παρα τα όσα του έσυρα παρα πάνω σε γενικές γραμμές είναι καλό,έχει αρκετές επιλογές για πρωινό (και αυτό ήταν αρκετά καλό σε αντίθεση με τα κυρίως πιάτα του), ωραίο περιβάλλον, καλή μουσική, ωραία events και φιλικό προσωπικό.
*Οι καλαμωτές δεν ήταν ποτέ του γούστου μου αλλα εντάξει το έχουν φτιάξει αρκετά όμορφο το σκηνικό
*Το σύστημα με τις κρατήσεις είναι οτι πιο χαζό έχω δεί ποτέ στην ζωή μου. Το μισό κάμπινγκ είναι ρεζερβέ και μόνο το 10% απο αυτούς πατάει.
*Τουαλέτες λίγες σε αριθμό (για τον κόσμο που μαζέυει), το ίδιο και για τις ντουζιέρες.
*Απο παροχές δεν είχε κάτι άλλο (2 τσιγάρα και κάτι μπλουζάκια πούλαγε η ρεσεψιόν - Φοβερό!!!)
*Αρκετά καθαρό, δεν είχα παράπονο.
*Τσιμπημένη η τιμή του σε σχέση με τις παροχές του

Τοποθεσία

*Αν συνδυάσεις τα ακόλουθα γεγονότα: οτι η συγκοινωνία είναι άθλια, οτι το κάμπινγκ απέχει 5km απο πολιτισμό, ΔΕΝ έχει μινι μάρκετ και κουζίνα και οτι η παραλία απο μπροστά είναι πολυ μέτρια, τότε η τοποθεσία χαρακτηρίζεται απλα πολυ ΚΑΚΗ.

Μάλλον δεν θα ξαναπατήσω γιατι ενώ πέρασα καλα (γενικά δύσκολα θα μου επηρεάσει ένα γεγονός -όπως το κάμπινγκ- την διάθεση), δεν θεωρώ οτι θα ήθελα να το ξαναζήσω.

Υ.Γ. Αν το διαβάζουν τα παιδιά του κάμπινγκ, απλα φτιάξτε μια κουζίνα και το κάμπινγκ θα ανέβει κλάση. Θα σας στοιχίσει ελάχιστα, πραγματικά - Έναν χώρο με πάγκους, νιπτήρες (αυτός δίπλα στις τουαλέτες είναι υπερβολικά μικρός) , αρκετά σκεύη, μαχαιροπίρουνα κλτ και 5-6 εστίες με γκάζι). Ή αλλιώς κάντε την διαμονή 3€ αντι για 7€ (και η σκηνή άλλα 2€) έτσι ώστε με τα υπόλοιπα 4€ να παίρνουμε μια μακαρονάδα.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
01 Αυγούστου 2014
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μικρή σκηνή (2-3 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 4642

Yesterday 7350

Week 30723

Month 109537

All 12614655

Αυτή τη στιγμή online 185 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4642

Yesterday 7350

Week 30723

Month 109537

All 12614655

Αυτή τη στιγμή online 185 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions