Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87726
και μία σύνοψη....
κατ'αρχην γεια χαρα σε όλους.
λοιπόν μετά από πάαααρα πολλα χρόνια camping (ελευθερο και οργανωμένο), θέλω να εκφράσω την άποψη μου για το συγκεκριμένο camping (ο θεός να το κάνει).
το λοιπόν, το καράβι έφτασε στις 7 το πρωί στο λιμάνι, και σε 20' ήμασταν στο καμπινγκ.Πρώτη ψυχρολουσία, κανεις δεν περίμενε τους επισκέπτες, η ρεσεπσιον κλειστή με ταμπελάκι "ανοιχτή από 10 έως 1",για να καταλάβω δηλαδή, ποιος θα μου πεί που θα στήσω? υπάρχουν ελευθεροι χώροι? πόσο κοστίζει? ποιος τέλος πάντων θα μου κάνει την είσοδο στο καμπινγκ? . Λοιπόν στο ταμπελάκι από κάτω έγραφε για πληροφορίες στο εστιατόριο, πάω λοιπόν στο εστιατόριο, εκεί είναι μόνο ένας τύπος , που μιλούσε ελάχιστα ελληνικα, και στην ερώτησή μου για τη ρεσεπσιον , πήρα για απάντηση "ΕΓΩ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΣ, ΚΟΥΖΙΝΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ" και εκλεισε την πόρτα στα μούτρα μου. Τι είδους ρεσεπσιον είναι αυτή? Και συνεχίζω..., κάνω μια βόλτα στο χώρο για να δω τους χώρους, τα ντουζ, τις τουαλέτες και τις υπόλοιπες παροχές. ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ, ο χώρος υπερπλήρης (άραγε πόσο πάνω από το σύνολο της αδειάς του ήταν?) , παντού σκηνές, ακόμα και στους διαδρόμους και στους κοινόχρηστους χώρους (χωρίς σκιά εννοείτε), τα ντούζ βρώμικα και τρικοσμικά, οι τουαλέτες &*^%$ (καταλάβατε υποθέτω), το εστιατόρια η πόλυτη παρακμή, φασαρία και φωνές από σκηνές και ήταν μόλις 7¨30 το πρωί και όπως προείπα , ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ. Τα μαζέψαμε λοιπόν και μετά από ψάξιμο βρήκαμε δωμάτιο με 30 ευρώπουλα. Αυτά , μακριά από το συγκεκριμένο κάμπινγκ για να περάσετε ευχάριστα τις μέρες σας στην Αστυπάλαια.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 5003

Yesterday 6816

Week 17549

Month 145130

All 12650248

Αυτή τη στιγμή online 159 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 5003

Yesterday 6816

Week 17549

Month 145130

All 12650248

Αυτή τη στιγμή online 159 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions