Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87729
Nikos L εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να μας παρεχονται κακες υπηρεσιες κ συμφωνω μαζι σου οτι δεν πρεπει να το ανεχομαστε.Ομως σκεψου οτι κ εμεις,σαν λαος αυτης της χωρας παμε τοσο μαζικα διακοπες που κ μονο με αυτο μειωνουμε την ποιοτητα.Θελω να πω δηλαδη πωσ οπου υπαρχει τοσο πολυ κοσμος την ιδια ωρα,υπαρχει κ χαμηλη ποιοτητα.Ειναι λαθος μου να το αποδεχοομαι αλλα εγω ετσι τα εχω συνδιασει σε αυτη τη χωρα,μαζα=κακη ποιοτητα.Κ αυτο οχι γιατι και καλα δεν παω με τους πολλους,καμια σχεση,απλα οταν υπαρχουν τοσα ατομα ουτε να ασχοληθουν οσο πρεπει μπορουν οι εκαστοτε επαγγελματιες γιατι δεν παιρνουν τα μετρα τους οπως ειπες αλλα κ πολλες φορες ουτε θελουν!
Το γεγονος οτι ειμαι καπως εως αρκετα ελαστικος με τους εργαζομενους οφειλετε στο οτι εχω κ γω εργαστει,μαλλον δουλεψει,πολλες φορες στο χωρο τις παροχης υπηρεσιων στη θεση του απλου υπαλληλου,κ μαλιστα σε παροχη υπηρεσιων σε χωρους διασκεδασεις κ διακοπων.δουλευεις τις πιο πολλες φορες με τις χειροτερες συνθηκες,πρεπει να βγαλεις τη δουλεια κ να μην αφησεις κ κανεναν παραπονεμενο,να μην εισαι αγενεις οσες ωρες και αν εισαι στη δουλεια,οτι κ αν σου εχει κανει ο ανωτερος.Κ απο βοηθεια τιποτα.Κ εχεις κ τον καθε καφρο που επειδη βγηκε βολτα νομιζει οτι πρεπει να τον υπηρετω κ να ειμαι δουλος του.Κ σε επιπεδο διακοπων ειναι ακομα χειροτερα,αν μπορουσαν πολλοι απο τους πελατες να σε βλεπουν με αλυσιδες κ να τους υπακους σε οτι κ αν πουν κ ζητησουν θα ηταν πολυ ευχαριστιμενοι!Κ δεν υπερβαλλω καθολου!Το οτι οι ιδιοκτητες του camping δεν προσλαμβανουν,καλως η κακως,αλλα ατομα δεν εχει να κανει με τον κοπο που καταβαλλουν οι υπαλληλοι που εργαζονται τωρα.Γιαυτο ειπα σε προηγουμενο σχολιο οτι προτιμω να ξεκουραζονατι οι ανθρωποι κ λιγο παρα ειναι ολα τελεια.Σιγουρα κ εγω θελω να εχουμε τις καλυτερες δυνατες υπηρεσιες αλλα οχι σε βαρος των εργαζομενων,αν ειναι να γινει να γινει σωστα.
Επισης εχεις δικιο κ στο οτι δεν πρεπει να δεχονται παραπανω πελατες απο οσους μπορουν να εξυπηρετησουν.Εχεις σκεφτει ομως οτι καποιοι δεν θελουν να κανουν ελευθερο η ακομη κ να εχουν ξεκινησει να πανε στο συγκεκριμενο κ οχι αλλου?Οτι δηλαδη να τους λενε οτι δεν μπορουμε κ να ζητανε οι ιδιοι οι πελατες να μεινουν οπως να ναι γιατι μπορει να μην θελουν να πανε αλλου?(το εχω ζησει αυτο σε camping οπου ηταν πολυ ωραιο κ με καλες τιμες κ ηταν οτι πρεπι για οικεγενειες,τους εδιωχνε το παλικαρι κ δεν εφευγαν!)Κ σου λεει ο αλλος,κατσε ρε φιλε,10 ωρες ταξιδι εκανα για να ερθω κ δε θα με δεχτεις?
Κατα την γνωμη μου ειναι πολλα που επηρεαζουν λοιπον αυτη την κατασταση κ δεν ειναι τοσο απλο ωστε να σχολιαζουμε ειτε θετκια ειτε αρνητικα ετσι ευκολα.Σιγουρα πρεπει να σκεφτομαστε με γνωμονα την χρυση τομη,δηλαδη οτι κ καποιοι κοιτανε την κονομα κ το οτι καποιοι προσαπθουν με οσα εχουν να δωσουν το καλητερο που μπορουν.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4152

Yesterday 7279

Week 23977

Month 151558

All 12656676

Αυτή τη στιγμή online 361 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4152

Yesterday 7279

Week 23977

Month 151558

All 12656676

Αυτή τη στιγμή online 361 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions