Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87683
Ρε παιδια,οποιος θελει να διαμορφωσει αποψη ας παει.Ενα ατομο που διαλεγει σε ποιο μερος θα μεινει απο σχολια αγνωστων ειναι τουλαχιστον γελοιο για να μην πω κατι αλλο.Απο τα σχολια μας 8α βγουν καποια πολυ γενικα χαρακτηριστικα κ που ειναι πολυ πι8ανο να βγουν κ ψευτικα για καποιο αλλο ατομο!Ειμαστε ολοι τοσο διαφορετικοι που οι γνωμες κ τα σχολια ειναι ουσιαστικα αχρηστα..
Επισης ηθελα να πω πως ρατσιστικες νοοτροπιες σε ενα χωρο που ανταλλασουν αποψεις πολιτισμενοι ανθρωποι δεν πρεπει να υπαρχουν.Ναι μπορει να ειναι βουλγαρα,εχει ομωσ την μαγκια κ δουλευει κ προσφερει υπηρεσιες σε σενα κ σε ολουσ μας την ωρα που εμεις κοπροσκυλιαζουμε κ κανουμε διακοπες.Δουλευει την στιγμη που ολοι γυρω της ξεκουραζονται.Κ αν 8ες την αποψη μου,προτιμω να εχω λιγο πιο βρωμικες τουαλετες,λιγο πιο \"κακες\" υπηρεσιες κ να ξεκουραζονται κ να κανουν διαλειμα κ οι εργαζομενοι του camping,παρα να ειναι ολα τελεια για μενα κ αυτοι οι ανθρωποι να ζουν σαν συγχρονοι σκλαβοι.Γιατι μεταξυ μας τωρα 15+ ωρες δουλειας την ημερα δεν ειναι ανθρωπινο ωραριο.Κ καλο θα ειναι να βοηθανε ολοι οι campers τα παιδια του καθε camping με οποιο τροπο ο καθενας μπορει κ οχι να κραζουν κ να παραπονιουνται.
Μπορω να πω πως στην αρχη το katerinio με εκανε να θυμηθω πολυ ασχημες καταστασεις απο αλλα μερη που εχω παει αλλα απο τι καταλαβαινω τωρα,δε θα ειναι ετσι.Απο την αλλη μπορει κ να εχει δικιο κ να φυγω να παω για free,το θεμα ομωσ ειναι πωσ απο οτι καταλαβα τα παιδια στο camping προσπαθουν κ κοπιαζουν,οποτε το να μην μου αρεσει δεν θα οφειλεται σε αυτους αλλα στα γουστα μου κ στον πολυ κοσμο που μαζικα φευγει για διακοπες τον μηνα αυτο.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

Online E-Campers

Today 4052

Yesterday 7350

Week 30133

Month 108947

All 12614065

Αυτή τη στιγμή online 199 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 4052

Yesterday 7350

Week 30133

Month 108947

All 12614065

Αυτή τη στιγμή online 199 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions