Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 49 0.5
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ & ΚΑΡΠΑΘΟΣ 87673
τέλος και από μένα
επειδή δεν θέλω να κάνω κατάχρηση του χώρου, γράφω ένα τελευταίο μήνυμα. όποιος θέλει διάλογο μπορούμε να το συνεχίσουμε με pm.
Σέβομαι όλους τους εργαζόμενους και την αγωνία τους για το μέλλον της οποιασδήποτε επιχείρησης, μιας και το δικό τους εξαρτάται άμεσα.
Αλλά επιτρέψτε μου, να θεωρώ λίγο επικίνδυνη την άποψη "400 άτομα, θέλετε και καθαριότητα??"
Αν δουλεύατε σε ένα ξενοδοχείο την ίδια άποψη θα είχατε? Δηλαδή "400 άτομα, θέλετε και καθαρά δωμάτια?". Φοβάμαι, πως τέτοιες αντιλήψεις κρύβουν περιφρόνηση για τον camper,διότι αντιμετωπίζεται σαν ο φτωχός τουρίστας, ο οποίος δεν δικαιούται να μιλάει και να απαιτεί ποιότητα υπηρεσιών από τα camping. Ας γίνει λοιπόν κατανοητό και σε σας, αλλά κυρίως στους ιδιοκτήτες, ότι μεγάλο μέρος των ανθρώπων που κάνουν διακοπές στο camping, το κάνουν όχι από ανάγκη (έλλειψη χρημάτων), αλλά από επιλογή.
Είμαι σίγουρη ,πως εσείς ως εργαζόμενη, εργάζεστε σκληρά καθημερινά. Δεν φταίτε εσείς αν οι τουαλέτες είναι βρώμικες, αλλά η διεύθυνση που δεν προσλαμβάνει περισσότερο κόσμο, για να παρέχει καλύτερη ποιότητα υπηρεσιών. Και γιατί δεν προσλαμβάνει (όχι μόνο η δική σας αλλά οι περισσότεροι) για να είναι μεγαλύτερο το κέρδος στην τσέπη.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Online E-Campers

Today 1817

Yesterday 6270

Week 20548

Month 99362

All 12604480

Αυτή τη στιγμή online 182 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 1817

Yesterday 6270

Week 20548

Month 99362

All 12604480

Αυτή τη στιγμή online 183 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions