Eλευθερα και Οργανωμενα

  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 0

driver δημιούργησε το θέμα: Eλευθερα και Οργανωμενα

Καλησπερα, καπως νωρις το ξερω αλλα προετοιμαζομαι για το επομενο καλοκαιρι, θεου θελοντος λοιπον σκεφτομαι να ξεκινησω απο Αθηνα και να καταληξω Χαλκιδικη με αυτοκινουμενο.Θα ηθελα εαν καποιοι ξερουν για οργανωμενα και μη camping...στην διαδρομη αυτη.Οποιαδηποτε πληροφορια,ισως και καποιοι χαρτες που μπορουν να βρεθουν και να βοηθησουν.Επισης που μπορω να βρω αξιοπιστο αυτοκινουμενο και ποιο ειναι αυτο. Μιλω για ενοικιαση παντα.Ευχαριστω εκ των προτερων ολους τους φιλους.
#157

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Δημοσιεύσεις: 39
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2

alejaaandro απάντησε στο θέμα: Απ:Eλευθερα και Οργανωμενα

Χμμμ.. Για τη διαδρομή δε ξέρω, αλλά στην Χαλκιδική, ειδικά στο 2ο πόδι θα βρείς τα άπειρα camping... Προσωπική εμπειρία: Αν δε σε πειράζει να ναι λίγο χαμηλότερης κατηγορίας κ να χει λίγο θόρυβο, προτιμάς πιο παρεϊστικη φάση κ θες να δώσεις λιγότερα πήγαινε Πλατανίτσι.. Αν τώρα θες πολυτέλειες, ησυχία κτλ, πήγαινε Αρμενιστή, αλλά θα δώσεις γύρω στα 4 (μπορεί κ περισσότερα) ευρώ/βραδυά παραπάνω.. Είναι κ τα δύο πάνω στην ίδια παραλία που είναι φοβερή.. Φυσικά, ψάχνεις όσα περισσότερα μπορείς πριν πας γτ σου λέω είναι πολλά κ μπορεί να βρεις κ πολύ καλύτερα..
Για ελεύθερο παίζει στις Καβουρότρυπες, πάλι στο 2ο πόδι.. Δεν έχω ακούσει για μπάτσους ποτέ, αλλά απ την άλλη δεν έχω μείνει κ ποτέ εκεί για να ξέρω στα σίγουρα..
#158

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Δημοσιεύσεις: 660
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 173

michalis απάντησε στο θέμα: Απ:Eλευθερα και Οργανωμενα

Συμφωνώ με τον Αλέξανδρο για καβουρότρυπες που είναι καταπληκτικά. Νομίζω ότι αν θα πάς εκεί δεν θα θες να φύγεις, αλλά βέβαια είναι ελεύθερο. Μετά υπάρχει ο Αρμενιστής, το Πλατανίτσι υπάρχει και το Καλαμίτσι (Thallata) που είναι επίσης καλό και οργανωμένο, αλλά οι τιμές είναι ίδιες με το Καλαμίτσι. Βέβαια στο 2ο πόδι υπάρχουν γύρω στα 100 camping που μπορείς να επισκεφτείς.

Hey Ho, Lets Go
#166

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

  • Δημοσιεύσεις: 5
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 0

gogo_thess απάντησε στο θέμα: Απ:Eλευθερα και Οργανωμενα

μιχαλη σε βρισκω λιγο υπερβολικο για τα 100 camping στο δευτερο ποδι, ειναι σχεδον 50 αντε να μου ξεφυγαν καμια 5-6
:)
#319

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Powered by Kunena Φόρουμ