Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 144 0.5
ΛΑΚΩΝΙΑ 127298
Τέλεια παραλία!
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Σκιά
 
3.0
Καθαριότητα
 
3.0
Παροχές
 
4.0
Τοποθεσία
 
5.0
Αξίζει μείνεις για την παραλία.
Η καθαριότητα στις τουαλέτες και στις ντουζιέρες ήταν μέτρια αλλά όχι κάτι τραγικό. Είμαι σχετικά υποχόνδρια αλλά την πάλεψα μια χαρά ειδικά μετά τη δεύτερη μέρα που διαπίστωσα τις ώρες που καθαρίζουν τις τουαλέτες και πήγαινα τότε.
Εκεί που στήσαμε είχε οριοθετημένους χώρους για τις σκηνές με μικρά κιόσκια. Στήσαμε άκρη άκρη και έτσι δεν είχαμε πολύ σκία αλλά ήμασταν κοντά στις παροχές ρεύματος για τα τροχόσπιτα και έτσι φορτίζαμε τα κινητά μας χωρίς να χρειάζεται να τα πάμε στη ρεσεψιόν. Ημασταν 5 άτομα. Στήσαμε 2 μεσαίες σκηνές και μία μικρή στο ίδιο κιόσκι και έτσι δεν πληρώσαμε για εξτρά χώρο. Αν θυμάμαι καλά χρεώνεται και ο χώρος που στήνεις.
Δεν υπήρχε λόγος να πληρώσουμε για πάρκιν ειδικά αφού μπορούσαμε και παρκάραμε το αμάξι ακριβώς έξω από το κάμπινκ.
Το μίνι μάρκετ ήταν μικρό αλλά έχω θετική εντύπωση για αυτό μιας και είχε σχεδόν τα πάντα (παγωμένα μπουκάλια με νερό, πάγο, μανταλάκια, φιδάκια για κουνούπια, μεγάλη πικοιλία από σνακ + χυμούς, κρασιά, γάλατα, ice tea και διάφορα είδη για το κάμπινγκ και την παραλία που μπορεί να είχες ξεχάσει να πάρεις μαζί σου από πριν κτλ κτλ) Φυσικά οι τιμές ήταν τσιμπημένες στο μίνι μάρκετ αλλά όχι πιο ακριβά από άλλα κάμπινγκ που έχω πάει.
Το φαγητό στο εστιατόριο ήταν ψιλοχάλια και ήταν η μεγάλη μου απόγοήτευση σχετικά με το κάμπινγκ. Ακριβές σχετικά μερίδες, φαγητά που δεν ήταν ιδαίτερα γευστικά και γενικά δεν άξιζαν να πληρώσεις τόσα πολλά. Ωστόσο μέχρι το μεσημέρι υπήρχε μεγάλη πικοιλία από γευστικότατα κρύα σάντουιτς, ντόντατ, τυποπιτοειδή, κλαμπ σάντουιτς, παγωτά τυποποιημένα και παγωτά μηχανής... όλα σε πολύ καλές τιμές οπότε την έβγαζα με αυτά και το βράδυ έτρωγα στο λιμάνι.
Αρκετά μεγάλο κάμπινγκ που ουσιαστικά αξίζει να μείνεις για να έχεις στα πόδια σου μία από τις καλύτερες παραλίες! Είναι τόσο μα τόσο ωραία που αν περνάς όλη την ώρα στην παραλία ξεχνάς τα όποια στραβά του κάμπινγκ. Α! Το προσωπικό σχετικά αδιάφορο.
Το λιμάνι είναι 5-10 λεπτά με το αμάξι, μερικοί έκαναν οτοστόπ.
Ανετα θα ξαναπήγαινα μόνο και μόνο για την παραλία και το καλό φαγητό που έφαγα στα περισσότερα εστιατόρια/ταβερνάκια του νησιού.
Μείναμε πάνω από 10 νύχτες εγώ με τον σύντορφο μου και από αυτές τις 7-8 ήταν και οι φίλοι μας και έτσι μας έκαναν και μία μικρή έκπτωση που πάνω κάτω την κάνουν σε όλα τα κάμπινγκ άμα μείνεις αρκετές μέρες.

ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΦΙΛ

  • Ιδανικό για παρέες νέων
  • Ιδανικό για οικογένειες
  • Ιδανικό για χαλάρωση
  • Κατάλληλο για σκηνές
  • Κατάλληλο για τροχόσπιτα

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ

Άφιξη
01 Αυγούστου 2012
Αναχώρηση
12 Αυγούστου 2012
Ταξίδεψα με
Φίλους
Έμεινα
Μεσαία σκηνή (4 - 5 ατόμων)
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0
 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Πρόσφατα στο Forum

  • Δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις προς εμφάνιση

Online E-Campers

Today 271

Yesterday 6221

Week 12732

Month 91546

All 12596664

Αυτή τη στιγμή online 173 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ακολουθήστε το E-Camping στο Facebook

Μη χάνετε τίποτα!

Εγγραφείτε στο Newsletter του E-Camping.gr

 

Αναζήτηση Βρες ό,τι ψάχνεις!

π.χ. Νάξος, paradise κλπ
π.χ. στήσιμο σκηνής κλπ
 

Today 271

Yesterday 6221

Week 12732

Month 91546

All 12596664

Αυτή τη στιγμή online 173 επισκέπτες και κανένα μέλος

Kubik-Rubik Joomla! Extensions